(044) 338 60 00

Авторський нагляд

Image

Запорука якісного ремонту точно в строк - планування і дотримання графіку. За допомогою послуги авторського нагляду ми контролюємо кожен етап і максимально оперативно вирішуємо ці запитання на об'єкті.

При реалізації дизайн-проекту силами будівельних бригад, які перебувають в штаті студії Київ Проект, ви можете ні про що не переживати.

Реалізація дизайн-проекту віднімає величезну кількість часу і сил, вимагає досвіду і знань. Важливо вкластися в терміни, які були заплановані. Так як існує графік поставки оздоблювальних матеріалів і меблів, який ми складаємо і погоджуємо при проектуванні вашого майбутнього інтер'єру.

Авторський нагляд гарантує точне втілення дизайн-проекту в життя. Вам не потрібно вникати в незліченну кількість питань, проблем і нюансів, які виникають в процесі будівництва, якщо ведеться авторський нагляд.

В процесі авторського нагляду ми:

Image

01

Проводимо наради з будівельниками і суміжними спеціалістами

02

Координуємо хід робіт на об'єкті

03

Виготовляємо додаткові креслення або коригуємо наявні

04

Комплектуємо меблями та оздоблювальними матеріалами

Авторський нагляд в дизайні інтер'єру грає одну з найважливіших ролей - від його якості безпосередньо залежить кінцевий результат. Відсутність контролю за діяльністю будівельної бригади занапастить навіть геніальний і продуманий проект.

Під час замірів неможливо встановити всі фактори, що впливають на реалізацію дизайн-проекту. Тому, під час будівництва неминуче виникнення питань у будівельників, які потребують оперативного і професійного вирішення.

В ході будівництва одна задача практично завжди має кілька рішень, вони всі вірні, але, щоб проект вийшов таким же, як на картинці, рішення повинно бути погоджено з фахівцем, що має прямий зв'язок безпосередньо з проектом.

Якісні докладні креслення, професійний авторський нагляд і висококваліфіковані будівельники забезпечать точне втілення інтер'єру мрії в обумовлені терміни.

Нам важливий ваш комфорт, ми надаємо послугу авторського нагляду на вищому рівні незалежно від того, хто займається реалізацією дизайн-проекту.

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося протягом 5-10 хвилин в робочий час

Адреса
Україна місто Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Студія "Київ Проект" створює преміум-інтер'єри, які викликають гордість і захоплення. Наша назва...

Детальніше

Image

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (096) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва

Image

Україна, 01030 Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (095) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва