(044) 338 60 00

Житлові інтер'єри

Дизайн та проектування житлових інтер'єрів

Студія дизайну інтер'єру в Києві, працюємо по всій Україні

Ми створимо для вас неповторний інтер'єр, який перевершить всі ваші очікування. Ваші зручність і комфорт - наші головні пріоритети. Ексклюзивність та унікальність інтер'єру дозволить вам відчувати свій привілей.

Ми намагаємося не тільки втілити мрії про ідеальний будинок, ми створюємо інтер'єр, який повністю відображає особистість. Тільки такий підхід забезпечить вам захват при першому враженні і щастя бути вдома згодом.

Квартири

Ми не використовуємо типові рішення і не дотримуємося усталеним канонам як при створенні інтер'єрів. Ми пропонуємо детальне опрацювання ваших побажань і беремо всі ваші турботи на себе.

Будинки

Ми створимо для вас архітектурний шедевр, що вражає красою фасадів зовні і функціональністю всередині. Високотехнологічний сучасний будинок на століття, затишок і зручність для вас і всіх членів вашої родини.

 

Будинки з бруса

Кожен будинок ми проектуємо індивідуально для вас. Будинки з бруса мають безліч особливостей, які слід врахувати при проектуванні інтер'єру будинку.

Мансарди

Оригінальна геометрія мансардного поверху, приголомшливі види з вікон і відчуття самоти в поєднанні з історичним центром міста. Ми підкреслимо архітектурні особливості квартири такого типу і адаптуємо конфігурацію всіх приміщень під ваші потреби.

Пентхауси

Пентхауси перевершують будь-якій іншій тип нерухомості по комфорту для проживання і широті дизайнерських можливостей. Ми запропонуємо для вас нетривіальні рішення по переплануванню простору, зонуванню і декоруванню. Ми підкреслимо ваш привілей за допомогою створення ексклюзивного і неповторного інтер'єру.

Старий будинок

Високі стелі, ліпнина, старовинні вікна з красивою мідною фурнітурою, камін. Ці та багато інших скарбів квартири в старому фонді несуть надзвичайну атмосферу і шарм. Ми з повагою ставимося до цінностей квартир в старому будинку.

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося протягом 5-10 хвилин в робочий час

Адреса
Україна місто Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Студія "Київ Проект" створює преміум-інтер'єри, які викликають гордість і захоплення. Наша назва...

Детальніше

Image

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (096) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва

Image

Україна, 01030 Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (095) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва