(044) 338 60 00

Комерційні інтер'єри

Дизайн та проектування комерційних інтер'єрів

Студія дизайну інтер'єру в Києві, працюємо по всій Україні

Створіть незабутній, яскравий інтер'єр з безліччю акценуючих елементів, ваші гості залишаться під враженням і приведуть до вас всіх своїх знайомих. Безліч фотографій вашого закладу прорекламують вас без вашого втручання і також приведуть вам клієнтів.

Готелі

Працюючи в сфері готельного бізнесу наш фокус завжди повинен бути на гостя. Позитивні відгуки і постійно зростаючий попит - це те, чого ми намагаємося досягти. Перше, на чому ми можемо зіграти, це красиві фотографії на сервісі бронювання. Далі - перевершити очікування гостя, заінтригованого вашим прекрасним готелем.

Ресторани та бари

Приваблива атмосфера, місця для селфі, нетривіальний модний інтер'єр - запорука успішного ресторанного бізнесу. Проектуючи інтер'єри барів, кафе і ресторанів, ми приділяємо увагу не тільки громадським зонам, а й до найдрібніших деталей продумуємо конфігурацію кухні. Ми заздалегідь піклуємося про зручність і ефективності роботи персоналу вашого ресторану.

 

 

Офіси та бізнес-простір

Проектуючи офіси, важливо створити такий простір, який буде спонукати народженню нових ідей,  бажанню створювати. Ми продумаємо все до найдрібніших деталей.

Бутіки, салони краси

Працюючи в сфері beauty, ви орієнтовані на красу і бездоганність у всьому. Інтер'єр вашого бутика або салону краси також повинен відображати ваше виняткове почуття стилю і смаку. Ми спроектуємо для вас інтер'єр в унікальній концепції, який буде «продавати» і залучати нових клієнтів.

Вхідні групи

Обличчям елітного клубного будинку, однозначно - є вхідна група. Ми знаємо вашу головну мету - створення атмосфери п'ятизіркового готелю і бездоганного рівня сервісу. Ми спроектуємо для вас вхідну групу, яка ідеально відображає стилістику клубного будинку.

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Ми вам передзвонимо

Обговоріть проект з дизайнером студії

Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося протягом 5-10 хвилин в робочий час

Адреса
Україна місто Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Студія "Київ Проект" створює преміум-інтер'єри, які викликають гордість і захоплення. Наша назва...

Детальніше

Image

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (096) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва

Image

Україна, 01030 Київ
Богдана Хмельницького 16-22

Години праці
пн-пт з 10:00 до 18:00
+38 (044) 338 60 00
design@kievproekt.kiev.ua
консультація
+38 (095) 487 09 99
partner@kievproekt.kiev.ua
з питань співробітництва